Корзина
56 отзывов
+380683250184

ПлантАгро интернет - магазин органического земледелия

Биофунгицид Биоспора (Фасовка 1л, 5л, 10 л)

  Топ продаж Биофунгицид Биоспора (Фасовка 1л, 5л, 10 л) Подарок
В наличииОптом и в розницу

170 грн.

Показать оптовые цены
 • 160 грн/л
  при заказе от 50 л
Купить
 • +380 показать номер +380683250184 Агроном-консультант
 • +380508547803 Специалист по биопрепаратам
 • Контакты
  • Телефон:
   +380683250184, Агроном-консультант
   +380508547803, Специалист по биопрепаратам
  • Контактное лицо:
   Владимир, Сергей, Александр
  • Адрес:
   ул. Валентины Терешковой 15, оф. 201/1, Одесса, Одесская область, Украина
  • Email:
   aerosplant@gmail.com
Закажи и получи подарок
Вы экономите 100 грн.

Получите эти позиции бесплатно при покупке Биофунгицид Биоспора (Фасовка 1л, 5л, 10 л)

«БІОСПОРА»

Системний висококонцентрований мікробіологічний препарат для захисту рослин

Діюча речовина: мікробіологічний саморегульований консорціум, до складу якого входять: Bacillus subtillis (штами А1, А24), Trichoderma viride, Trichoderma harzianum, Paenibacillus polymyxa і синтезовані ними біологічно-активні речовини (кислоти, антибіотичні речовини, ферменти в перерахунку на суху речовину не менше 12 г/л. Антибіотичні речовини – не менше 95000 ЕА/мл). Загальна кількість мікробних клітин - не менше 1,0х 109 мк/мл-1,5х109 мк/мл. Бактерії і актиноміцети виділені з природних середовищ існування. Не містить трансгенні або штучно синтезовані мікроорганізми.

Препаративна форма: концентрат вегетативних клітин та спор грибів і бактерій.

Властивості:             Мікробний препарат «БІОСПОРА» є біопрепаратом нового покоління, і відноситься до класу ЕМ-технологій, характеризується колективною саморегулятивною роботою консорціуму мікроорганізмів.

     Призначений для захисту озимої пшениці та жита, ярої пшениці та ячменю, зернобобових, картоплі, кормових та цукрових буряків, соняшнику, рису, овочевих, плодово-ягідних і декоративних культур від комплексу грибних і бактеріальних хвороб. «ББІОСПОРА» - препарат системної пролонгованої дії, що захищає рослини протягом усього періоду вегетації та при зберіганні врожаю.

         «БІОСПОРА» відрізняється високою біологічною ефективністю проти кореневих гнилей, листових грибних хвороб на зернових, зернобобових культурах (85-90%), фітофторозу і ризоктоніозу на картоплі (80%), парші та гнилі на плодових культурах (85%). Дія препарату близька по ефективності до хімічних ситемних фунгіцидів при повній екологічній безпеці.

Головні механізми захисту від захворювань:

               Бактерії родів Bacillus пригнічують розвиток грибної та бактеріальної мікрофлори на рослинах як у надземній частині так і в прикореневій зоні рослин, чим препарат істотно відрізняється від аналогів. Бацилярна група мікроорганізмів синтезує високоактивний антибіотик Гамаір, який має підвищену метаболічну активність по відношенню до рослин. Синтезований молочнокислими бацилами гамаір миттєво проникає в рослину і підтримує опірність до захворювань всередині рослини, за рахунок чого і досягається системність дії препарату. Так само Гамаір стримує поширення кагатних гнилей, запобігає руйнуванню коренеплодів. Препарат бореться зі збудниками бактеріального раку томата (Сlavibacter michiganense ubsp. Michiganensis), некрозу серцевини стебла томата (Pseudomonas corrugata), м'якою гнилі овочевих (Erwinia carotovora subsp. Carotovora). Виявляє активність щодо багатьох фітопатогенних грибів (Ascohyta fabae, Fusarium oxysporum, Fusarium graminearum, Rhizoctonia solani, Verticillium dahliae, Whetzelinia sclerotiorum і ін.).

             Було проведено дослідження ефективності препарату при закладці коренеплодів буряка в кагати. Гамаір сприяв їх захисту від поширення і розвитку кагатної гнилі. Втрати ваги коренеплодів, оброблених препаратом, знизилися в 15,9 разів, а втрати цукристості в 1,6 рази.

Важливо: Відзначено стимулюючу дію на розвиток обробленихя культур: збільшення висоти стебла, кількості зав'язей і листя, прискорення термінів дозрівання. Прибавка зеленої маси при систематичному застосуванні препарату становить 25-35%.

           «БІОСПОРА» використовується проти грибкових та бактеріальних хвороб зернових і зернобобових культур (фузаріоз, альтернаріоз, іржа колоса, септоріоз пшениці, мучниста роса, піренофороз, ріхоноспоріоз), соняшнику (білі та сірі гнилі, фомоз, мучниста роса), ріпак (альтернаріоз, септоріоз, стручкові бактеріальні гнилі), квіткових культур відкритого грунту (септоріозна плямистість, кореневі гнилі, трахеомікозное в'янення), рослин квіткових культур закритого ґрунту (в'янення, кореневі гнилі, плямистості) , томату захищеного грунту (фітофтороз, бактеріальний рак, біла гниль, сіра гниль), томата відкритого грунту (кореневі гнилі, альтернаріоз, фітофтороз), яблуні (моніліоз, парша, борошниста роса), огірка захищеного грунту (кореневі гнилі, сіра гниль), капусти білокачанної (кіла, слизовий і судинний бактеріози, чорна ніжка), огірка відкритого грунту (кореневі гнилі, пероноспороз), виноград (мільдіум і оїдіум).

Додатковий ефект: Препарат «БІОСОРА» здатний виступати біостимулятором росту за рахунок мікроорганізмів, які синтезують широкий спектр біологічно активних речовин таких як гібереліни, ауксини (3- (3-індол) пропіонова, індоліл-3-масляна, 4-хлоріндоліл-3- оцтова і 3-індолілоцтова кислоти, а також гетероауксин - индолил-3-оцтова кислота). Вітаміни групи В (В2, В6, В12), аскорбінову, щавлеву, лимонну кислоти, а також амінокислоти (лізин, метіонін, триптофан). Синтезований спектр біологічно активних речовин не тільки поглинається рослинами, але і служать субстратом для мікробного співтовариства ризосфери кореня рослини.

 

Переваги використання препарату «біоспори»:

- Висока біологічна, фунгіцидна, бактерицидна активність проти грибних і бактеріальних захворювань.

- Системний механізм дії.

- Висока росторегулююча активність.

- Діє відразу після обробки насіння і вегетуючих рослин, має тривалий час захисної дії.

- Сумісний з хімічними пестицидами.

- Здатний зменшити токсичну дію хімічних фунгіцидів і гербіцидів на культурні рослини.

- Підвищує врожайність сільськогосподарських культур до 30%.

- Збільшує збереження продукції в 2-3 рази при її обробці перед закладкою на зберігання.

- Не викликає резистентності у рослин.

- Не вимагає періоду очікування.

- Екологічний, нешкідливий для людини, тварин, птахів, комах.

- Використовується протягом всього періоду вегетації рослин і зберігання продукції.

 

Способи застосування і норми витрати препарату «БІОСПОРА»

 

          Передпосівна обробка насіння: проводиться будь-яким зручним способом з розрахунку 1 л препарату на 1 т посівного матеріалу. (При обробці насіння овочевих культур проводиться обробка насіння 3% розчином).

         Обробка розсади: Полив (зволоження) грунту для розсади 1% розчином біопрепарату за 3 - 5 днів до посіву. Полив і обприскування розсади 0,1% розчином біопрепарату виробляти дворазово за 1-2 тижні до і після висадки рослин.

        Обробка сходів і вегетуючих рослин: обробка по листу проводиться 2-3 рази за сезон з розрахунку 2 л препарату на 1 Га і на 200-300 л води.

       Обробка саджанців: саджанці обробляються 1% розчином біопрепарату за 3-5 дня до висадки.

        Обробка дерев і чагарників: полив і обприскування 1% (але не більше 10 л/га препарату) розчином біопрепарату в весняно - літній період, в фазі руху соку і набрякання бруньок, перед і через тиждень після цвітіння. При ураженні захворюваннями обробку слід проводити 1 раз в 7-10 днів.

 

 

Форма випуску і упаковка

             Біопрепарат випускається в рідкій концентрованій формі 1 * 109 КУО/мл. Упаковка – 1 л, 5 л, 10 л.

Умови зберігання

             Зберігати в сухому захищеному від світла місці при температурі від +5 до + 25о С в щільно закритій тарі. Термін зберігання препарату 9 місяців.

Примітки: утвоорення поверхневої плівки і осаду не впливають на якість препарату. Перед застосуванням необхідно акуратно збовтати препарат до розчинення поверхневої плівки і осаду, якщо такі є.

Клас небезпеки IV. Препарат безпечний для людини тварин і бджіл.

Характеристики
Основные
Препаративная форма   Водная суспензия
Страна производитель Украина
Тип Биофунгицид
Информация для заказа
 • Цена: 170 грн./л
Отзывы о товаре
Контакты
 • Телефон:
  +380683250184, Агроном-консультант
  +380508547803, Специалист по биопрепаратам
 • Контактное лицо:
  Владимир, Сергей, Александр
 • Адрес:
  ул. Валентины Терешковой 15, оф. 201/1, Одесса, Одесская область, Украина
 • Email:
  aerosplant@gmail.com