Корзина
49 отзывов
+380683250184

ПлантАгро интернет - магазин органического земледелия

Семена Erste Zaden Голандия

Erste Zaden ― це результат роботи професіоналів в області маркетингу та управління інноваціями в сільському господарстві. Кидаючи виклик зростаючим вимогам до якості і характеристикам сортів і гібридів овочевих культур, ми домоглися синергії селекційних напрямків з усіх континентів світу.
Сьогодні Erste Zaden ― це об'єднання і кооперація, як насінницьких компаній, так і незалежних селекціонерів країн Азії і Європи, Північної Америки і Африки. Все для максимального овочівництва.
Тільки поєднання новітніх технологій у селекції і кропіткої роботи талановитих ентузіастів гарантує успіх нашим сортами і гібридами.
Наша компанія представлена в селекції практично всіх основних овочевих культур, що робить нас максимально гнучкими при розробці нових продуктів для клієнта.
Вибираючи Erste Zaden, ви вибираєте той продукт, який Вам потрібен, який Ви можете використовувати з максимальною ефективністю. Наша зворотній зв'язок з виробниками і основними операторами ринку, що дозволяє максимально швидко і точно реагувати на запити і зміни споживачів, що дозволяє у свою чергу, бути завжди на піку виробництва.
Ми пропонуємо Вам свободу вибору, прогнозованість результату, оригінальність продукту індивідуальний підхід у кожному рішенні.
Сортировка: в виде галереи в виде списка
товаров на странице:
1 2 3